Arber Zaimi

Motto

In Përkthime, Vjersha on 23 Janar, 2016 at 12:33
Ellenforradalom - Hincz Gyula, 1956

Ellenforradalom – Hincz Gyula, 1956

Në kohërat e errëta

A ka me pasë dhe këngë?

Po, ka me pasë dhe këngë

Për kohërat e errëta.

 

Bertolt Brecht

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: